2020 - KP PSP Strona

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > Wydarzenia > Wydarzenia > 2020

Konrad Furmanek Zajął II-gie miejsce w I Pucharze Polski Wojska Polskiegi i Służb Mundurowych w Kickboxingu 2020
W formule kick-light / Senior [m] / -74kgW dniach 6-8.03.2020 w Krynicy odbyły się zawody I Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w których z powodzeniem brał udział str. Konrad Furmanek – funkcjonariusz KP PSP Międzychód w niniejszych zawodach zajął drugie miejsce .
Tegoroczny wyczyn jest tym bardziej cenny ze względu na obsadę zawodów w których to brali udział bardziej utytułowani zawodnicy. W drodze
na podium w eliminacjach pokonał  swoich rywali i w finale stoczył zacięty pojedynek w którym uległ nieznacznie na punkty Adrianowi Durmie  który jest aktualnym Mistrz  Polski oraz reprezentantem kraju na Mistrzostwa Świata w Kicboxingu, srebrny medalista Pucharu Świata z 2018 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ślubowanie nowoprzyjętych funkcjonariuszy w KP PSP Międzychód


9 stycznia 2020 r. odbyła się uroczystość ślubowania nowoprzyjętych strażaków do Komendy Powiatowej PSP w Międzychodzie, które złożyli: str. Jędrzej Zwierzchowski oraz str. Martin Halasz. Ślubowanie przyjął komendant powiatowy PSP w Międzychodzie mł. bryg. Mariusz Trajnowski w obecności zastępcy komendanta mł. bryg. Romana Grzebiety oraz funkcjonariuszy KP.
Ślubowanie to uroczysty moment w życiu zawodowym, stanowi symbol pełnego włączenia do cieszącej się społecznym prestiżem służby, wzmacnia świadomość własnej tożsamości zawodowej. Funkcjonariuszom, którzy złożyli ślubowanie gratulujemy i życzymy bezpiecznej służby oraz wiele satysfakcji z wybranego zawodu.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego